Меню
 • Компанія
 • Промисловий аналіз
 • Лабораторне обладнання
 • Сервіс центр
 • Статті
 • Контакти
 • Історія

  Формально ТОВ «ЕКОІНСТРУМЕНТ-КИЇВ» було засноване в Україні наприкінці 2004 року, та почало працювати з 2005 року. Але слід розуміти, що українська компанія «ЕКОІНСТРУМЕНТ-КИЇВ» з’явилася не на порожньому місці – тому слід розказати про деякі події, які стали запорукою успішності ТОВ «ЕКОІНСТРУМЕНТ-КИЇВ» в майбутньому.

  На початку 90-х років кілька колишніх випускників географічного (а згодом і хімічного) факультетів Московського державного університету об'єдналася для стороння приладів в сфері екологічного моніторингу. Перша розробка нового портативного рН-метра/іономіра (приладу для вимірювання рН та іонного складу природних вод з метою екологічного моніторингу) була досить вдалою. Прилад був сертифікований та визнаний засобом вимірювальної техніки, користувався попитом у споживачів. Але було зрозуміло, що подібним приладам власного виробництва важко конкурувати з аналогічним обладнанням іноземного виробництва. Тому компанія пішла на співпрацю з кількома відомими виробниками аналітичного обладнання та стала їх дилерами.

  Компанію «ЕКОІНСТРУМЕНТ» від початку відрізняло бажання не просто отримати максимальний прибуток, а розуміння необхідності вкладати кошти в розвиток компанії. Імпортне обладнання забезпечувалось перекладом інструкцій з користуванням, проводилась його сертифікація, компанія вкладала кошти в навчання персоналу, участі в виставках та семінарах, перекладі та виданні каталогів. Тому не дивно, що розвиток компанії був досить успішним – компанія розширювалась, наймала нових працівників, було відкрито представництво в Німеччині та кілька регіональних офісів. Представництво в центрі Європи (в передмісті німецького міста Франкфурт-на-Майні) дозволило більш плідно співпрацювати з іноземними виробниками, консолідувати вантажі та оптимізувати поставки з ЄС, зробити їх більш швидшими та дешевшими.

  Бажання відкрити офіс «ЕКОІНСТРУМЕНТ» в Україні було давно. Ще на початку 2000-х було зрозуміло, що Україна має потужний потенціал розвитку та багато зарубіжних компаній мають намір інвестувати кошти в українські підприємства або будувати тут власні заводи. Але стримувала відсутність досвіду в відкритті такого офісу, адже така компанія в Україні повинна була бути повністю самостійною майже в усіх сферах: налагодження контактів з споживачами, організація збуту товару, сертифікація обладнання, митне оформлення вантажів, тощо.

  Тому першим керівником ТОВ «ЕКОІНСТРУМЕНТ-КИЇВ» була людина, що декілька років працювала в російському офісі «ЕКОІНСТРУМЕНТ», завдяки чому українська компанія створювалась за стандартами та правилами, що існували в компанії вже багато років. На сам перед це були людські відносини в колективі, які характерні для невеликих компаній – де людські якості важать більше ніж досвід та навички. Безумовно, нам той час пощастило зібрати невелику але дуже дружню команду, з якою ТОВ «ЕКОІНСТРУМЕНТ-КИЇВ» змогла зайняти своє місце на українському ринку лабораторного обладнання. Не всі працівники потім залишились в компанії, але ми пишаємося тим, що з всіма колишніми співробітниками ми залишились в гарних відносинах.

  За майже 16 років наша компанія реалізувала безліч проектів в різних сферах. Нашими клієнтами є як дуже відомі в Україні великі відомі компанії, так і невеликі фірми та приватні особи.

  Перераховувати назви наших клієнтів немає особливого сенсу, адже ми намагаємося не робимо винятку і майже однаково відносимося до всіх наших покупців. Ми відкриті для співпраці з дилерами та інжиніринговими компаніями та готові запропонувати для них особливі умови.